Skip to content Skip to footer

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır.

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında 24 saat içinde anlaşmalı kargolarımıza (hafta içi) teslim edilmektedir. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 – 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.
Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek www.ozerciftlik.com’a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyvede, reçel, ve/veya bal’da iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Ürünü teslim almış olmak, taraflar arasındaki satım sözleşmesinin tam ve eksiksiz olarak gerçekleştiğini gösterir. Ürünün, “kullanıcı” veya onunla aynı konutta yaşayan fertler tarafından teslim alınması halinde de, satım sözleşmesi ifa edilmiş sayılır. Teslim edilen paket açılmış veya Kullanılmayacak durumda ise, kargoyu teslim alan kişi, durumu teslimata gelen kişiyle tutanak altına aldırmalı, tutanağın bir nüshasını kendisinde muhafaza etmeli ve paketi almamalıdır. “Kullanıcı”, durumu tespit eden tutanağı 7 günlük süre içerisinde, www.ozerciftlik.com sitesi iletişim bölümünde yer alan mail-fax iletişim mekanizmaları üzerinden www.ozerciftlik.com ‘a göndermeliidir.

www.ozerciftlik.com , tutanağın kendisine ulaşmasını takip eden 10 günlük süre içinde, “kullanıcı”nın siparişini, ek ücret talep etmeden yeniden “kullanıcı”nın bildirdiği adrese gönderir.

** Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 13:30’a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 13:30’dan sonraki siparişlerinizi ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım gün çalıştığından dolayı
Perşembe 13:30’dan sonra, Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz. Çünkü ürunlerin Kargoda beklemesini istemiyoruz. Ek olarak, siparişini Cumartesi öğle saatine kadar kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi
​Cumartesi teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz.

Keyifli alışverişler.