Skip to content Skip to footer
zeythin-bayrak-ozkale
Hoş GELDİNİZ

Hakkımızda

Firmamız 2017 yılında Akhisar Zeytin İhtisas Organize Bölgesinde kurulmuş olup 10 ülkeye ihracat yapmaktadır. Akhisar Zeytin İhtisas Organize Bölgesinde 8000 ton/yıl kapasiteli, 8000 m2 açık, 12000 m2 kapalı alandan oluşan günümüzün son teknolojisini kullanan ve yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktadır.İnsan ve çevre faktörlerine saygılı, sektörde aranılan ve güvenilen bir marka olmayı amaçladık. Her yıl ürün çeşitliliğimizi artırarak, tüketicinin damak zevkine uygun ürün geliştirmekteyiz.
kaliteli ve güvenli ürünler

Kuruluş Amacımız

Özkale gıda olarak kaliteli ve güvenli ürünleri tüketicimize sunmak bizim için çok önemli ve bu yüzden zeytin meyvesinin tüm güzelliklerini sofralarda yer almasını sağlamak için yenilikçi ürünler üretiyoruz.

hedef-1
tesis
rün çeşitlerimiz

Üretimimiz

Zeythin ve Olivius, geniş ürün yelpazesi ile siyah ve yeşil zeytin çeşitlerinin yanında, dolgulu ve dilimli zeytinler seçeneklerinin tamamını sunmaktadır. Türk damak tadına hitap eden Doğal Siyah ve Yeşil Zeytinler temel ürünleri arasında yer almaktadır. Yuvarlama Sele Zeytini sadece deniz tuzu ilavesi ile güçlü tadını ve aromasını koruyarak tatlandırılmaktadır. Yağlı Salamura Siyah Zeytinler uzun sürede salamurasında tatlandıktan sonra yağ eklenerek tüketicilere yemeğe hazır halde ulaşmaktadır. Doğal Yeşil Zeytinler ise, yavaş yavaş fermente olduktan sonra kokteyl, kırma veya çizik olarak hazırlanıp taze limon ile sofralarda yerini almak için hazırlanmaktadır. 

yüksek kalite üretim

Tesisimiz

Zeythin ve Olivius  yüksek kaliteli zeytin ürünlerini Manisa’nın Akhisar ilçesinde bulunan son teknoloji ile donatılmış Özkale Gıda tesislerinde üretilmektedir. Türkiye’nin en teknolojik zeytin işleme tesislerinden biri olan fabrika 2017 yılında kurulmuştur. Tesisimiz 8.000 ton kapasite ile 10.000 m2 kapalı 10.000 m2 açık olmak üzere 20.000 m2 alana kuruludur. Zeythin ve Olivius, yüksek kalite zeytinleri Türkiye’nin en iyi zeytin yetiştiren bölgelerinden seçmektedir. Toplandığı gibi Özkale Gıda tesislerine gelen zeytinler, geleneksek reçeteler ve ileri teknoloji ile işlenerek, enfes tadıyla hijyenik olarak sofralara ulaşmaktadır.

zeythin-1
zeytin-1
üretim & kalite

Kalite Hedeflerimiz

Üretim ve pazar payını her yıl %15 arttırmak üretim aşamasında teknolojik alet ve ekipmanları çağa uygun hale getirmek Markamıza yatırım yapmak ve akılda kalıcı ürünler sunmak Bu hedeflerimizi gerçekleştirme bilincinde olan personelimizle her zaman çalışmalar ve araştırmalar yapmak. İhracatımızın arttırılması doğrultusunda reel ekonomiye katkıda bulunmaktır.

insana ve çevreye saygılı

Kalite Politikamız

İnsana ve çevreye saygılı ,sektörde aranılan, ürünümüze güvenilen bir kuruluş vemarka olmayı amaç edindik. Kalite politikamızı sürekli iyileştirerek, hedeflerimize ulaşacağımızı siz müşterilerimize Yönetim Kurulu olarak taahhüt ederiz.

hedef-2
satis-agi-1
Yurtiçi & Yurtdışı

Satış Ağımız

Yurtiçi özellikle Doğu ve karadeniz bölgesinde yaygın bir satış ağımız mevcut. Yurtdışında başta Bulgaristan, Irak, Gürcistan Türkmenistan, Rusya, Ukrayna, Almanya gibi birçok ülkeye ihracatımız mevcut.

ileri

Teknoloji & Altyapı

Zeytin ve Olivius, tüm dünyanın tercihi olan üretim açısından teknoloji ve altyapı gerektiren Siyah ve Yeşil zeytinleri de sunabilmektedir. Özenle seçilmiş az tuzlu siyah zeytinler için yıllık 3000 ton işleme kapasitesine sahip üretim alt yapısı bulunmaktadır. Dünyanın tercihi Yeşil ve Siyah Zeytinler, İspanyol tekniği ile üretilerek, hijyenik şartlar altında pastörize edilir, bu şekilde raf ömrü boyunca tazeliğini ve lezzetini koruyabilmektedir.

kurumsal.zeythin-01